ZAKAZANE POLSKIE PIRAMIDY W SRODKU KRAJU / 5500 years old Piramids in Poland Download mp3 - Download video

Share
Add
 • Published on Dec 28, 2015

 • One of the oldest European Piramids in central Poland - forbidden buildings in a center of Poland.
 • ZAKAZANE POLSKIE PIRAMIDY W SRODKU KRAJU / 5500 years old Piramids in Poland tags

Comments

 • brati111
  brati111 3 years ago

  Próbowałem przebrnąć przez ten ciekawy temat ale montaż, muzyka i niezrozumiałe "efekty" skutecznie mnie zniechęciły...

 • Pożeracz Dusz i Ciasteczek Cynamonowych

  Montaż okropny. Wstawki bez sensu. W dodatku prowadzący podchodzi pytaniami archeologów, którzy, jak widać, nie bardzo się z nim zgadzają albo wolą nie dyskutować po próżnicy. W ogóle słabe rozwinięcie tematu i jego poprowadzenie. Radzę na raz następny porządnie się przygotować, zanim coś nakręcicie i znaleźć porządnego montażystę.

 • V!NCENTY DOCENT
  V!NCENTY DOCENT 3 years ago

  Wszystko pięknie, ale warto zadbać, aby ścieżka dźwiękowa miała mniej więcej zbliżoną głośność .

 • szerszen1111
  szerszen1111 3 years ago

  powiem wam dlaczego nikt w polsce nie wie o takich miejscach, kościół katolicki wymazał nam historie państwa lecha po przyjęciu chrztu w 966r , Słowo Lah/Leh, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” , Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów. Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie

 • Mateusz
  Mateusz 3 years ago

  tematyka nadzwyczajnie ciekawa, ale kurwa co za debil to montowal?

 • ryzy1983
  ryzy1983 2 years ago

  Sądzę, że muzyka w przerywnikach jest za cicho...

 • Luciano Luciferiano
  Luciano Luciferiano 3 years ago

  Ja bardzo bym prosił autora filmu o zmontowanie go ponownie uwzględniając przede wszystkim drastyczne przeskoki w poziomie głośności. Bo materiał jest naprawdę godny uwagi ale wytrwać do końca jest naprawdę ciężko gdy się słucha w nocy na głośnikach. Za każdym razem gdy coś mówią trzeba rozgłośnić do połowy a wtedy wpierdala się z hukiem efekt dżwiękowy z głośnością x3. I serio cała uwaga skupi się na tych wadach a przydałoby się raczej skupić nad treścią która może wnieść w życie część historii która zawsze jest pomijana i praktycznie rzadko się o niej wspomina a przecież dotyczy naszego pochodzenia. Ciekaw jestem co Ci pseudo patrioci na temat naszej historii sprzed Mieszka I wiedzą? Jak wytłumaczyć takiemu pokrzykiwaczowi hasła "Tylko Polska Katolicka", że Polska nie jest Katolicka bo korzenie naszej kultury nie są od Kościoła (np.tradycje wigilijne związane z KK to szopka, dzielenie opłatkiem, jasełka i wypatrywanie pierwszej gwiadki). I nie mam tu na celu nawracanie na pogan Katolików ani prawdziwych wyznawców nauki Jezusa którzy starają się trzymać zasad moralno etycznych zapisanych w Piśmie Św. (bo taki mamy stan aktualny w Polskim kościele niestety) To w co kto wierzy naprawdę mi nie przeszkadza ale jak wierzy to już inna sprawa. Gdyby chrzest był przeprowadzany w wieku min.15 lat na zasadzie świadomej decyzji polegającej na wyznaniu wiary + przysięgi przed Bogiem przestrzegania zasad głownie etycznych na zasadzie "wyrzekam sie....(i tu powinny być wymienione rażące zachowania patologiczne które nie powinny mieć miejsca w Kościele i psują reputację społeczności wyznaniowej) . Wtedy sytuacje jakie widać teraz często teraz nie miałyby miejsca bo za nie przestrzeganie wyrzeczeń odbierane by były prawa np. do symboli religijnych (zakaz identyfikowania się z symbolem itd.) Wtedy ta chołota spod pałacu nie rozwinęłaby się do stopnia takiego jak widzimy teraz bo bez krżyża i udziału duchownych w tym comiesiecznym zlocie od razu byłyby odebrane we właściwy sposób czyli jako herezje :) i nie byłoby podziałów jakie mamy dziś bo nikt by nie atakował Kościoła ani ateistów czy też pogan. I wtedy drodzy Katole bylibyście społecznością Katolicką a Wasza wiara byłaby faktycznie czysta płynąca z serca. A teraz macie opinie spieprzoną przez jadowitych chamów posługujących się czczonym przez Was symbolem i ta banda bezcześci Waszą kulturę wyznaniową. Zabierzcie im te krżyże i ratujcie swój Kościół póki jeszcze macie co ratować.

 • Prozent37
  Prozent37 2 years ago (edited)

  "-Sa starsze od piramid egipskich

 • Lukas Jasinsky
  Lukas Jasinsky 3 years ago

  W sąsiedniej gminie Lubraniec w miejscowości Sarnowo jest jeszcze więcej grobowców niż w Wietrzychowicach- 9 sztuk. Polecam!

 • Piotr Herzog
  Piotr Herzog 3 years ago

  Dlaczego wszyscy milczą? Bo trwa mord na naszym narodzie, nikt nie ma się o tym dowiedzieć. Wyobrażasz sobie jakby Polacy dowiedzieli się o swojej Historii? Oni boją się że spróbujemy odbudować nasze Imperium, które opierało się na pokoju. Boją się że odkryjemy naszą antyczną wiedzę. Ludzie którzy o tym mówią są narażeni na poważne konsekwencję dlatego archeolodzy milczą a nawet widać ich stres.

 • Montage.pl
  Montage.pl 2 years ago

  Montaż tragedia, rozpiździej jak by bomba strzeliła :/

 • Rob Rob
  Rob Rob 3 years ago

  Hej Borat, lepiej mów po polsku i daj napisy po angielsku. Temat ciekawy ale jak robisz poważny materiał to zrób do niego poważną oprawę.

 • WitoldxD WIMAG
  WitoldxD WIMAG 3 years ago

  eee..., nie da eee... rady tego eee.... oglądać ! eeee....

 • Veneto
  Veneto 11 months ago

  Sława Wielkiej Lechii i wybranemu Narodowi Lechitów!

 • Elza Stypula
  Elza Stypula 3 years ago

  W 201 5roku niedaleko Nowego Sacza w Maszkowicach na gorze Zyndrama odkryto warownie obronna z kamiennym murem i brama, ktory datowany na 4 tysiace lat czyli 2 tysiace lat p.n.e. ..... :)

 • pogan1983
  pogan1983 3 years ago

  Słowo 'before' nie znaczy 'po'!

 • BUDDHAALIEN
  BUDDHAALIEN 2 years ago

  dlaczego nikt o tym nie wie ? no bo kazdy ma myslecz ze zydzi i egypcjanie sa najstarsze kultury na tym swiecie a nie tacy podludzi jak polacy. dlatego nie jest rozszerzone ta informacja i wiele innych.

 • Norbert deMinion
  Norbert deMinion 3 years ago

  ten pan niech lepiej najpierw coś przeczyta zanim jeszcze coś nakręci. W Wietrzychowicach jest 5 grobowców,a nie 3-4. Powodzenia dla niemieckiego generała, który sprofanował grobowce w 1936 r., szczególnie, że jeden z nich przebadano w 1935 r. Wystarczy poszukać w internecie. Serio wyglądają jak piramidy? mnie tam przypominają raczej tasiemca... Wejście tych grobowców nie jest centralnie ustawione na wschód, dobrze widoczne jest to na planie sytuacyjnym grobowców, który również można znaleźć w internecie. I czemu ten generał był tam w 1870-71 i 1936? Czy aby nie był już na to za stary, jeśli w ogóle jeszcze żył? A w ogóle to dlaczego nie przedstawiono nam drugiego rozmówcy?

 • kamiltopek
  kamiltopek 2 years ago

  piramidy wyklęte

 • Hosef Eskimos
  Hosef Eskimos 3 years ago

  Proszę autora żeby następny taki ważny film potraktował bardziej poważnie.